I love j-rock :*

forum od fanow dla fanow ;D

Ogłoszenie

kocham j-rock ;D

#1 2010-04-07 15:12:02

 Miwako

Master of fuck ;D

Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 274
Punktów :   

Miku wywiad

Miku: Mam taki nawyk, że robię coś zaraz po tym, jak o tym pomyślę. Na przykład jestem takim typem faceta, który może zacząć ćwiczyć w środku nocy, jeżeli następnego dnia miałby występ, po prostu dlatego, że miałby na to ochotę. A potem, jeżeli chciałbym pójść do fryzjera, poszukałbym takiego w Internecie, który byłby otwarty w nocy i poszedłbym tam. Tylko dlatego, że miałbym na to ochotę. A potem, jeśli zapragnąłbym obciąć swoją grzywkę jeszcze krócej, sam bym to zrobił, gdziekolwiek bym był. Z tego względu zawsze obcinam ją za krótko. (śmiech)

Mam teraz psa, który nazywa się "Nyappy". Początkowo uważałem, że jestem zbyt zajęty, żeby mieć psa, ale bardzo chciałem mieć jakiegoś, więc poszedłem do sklepu zoologicznego koło mojego domu i po prostu kupiłem jednego! Kieruję się impulsami także podczas kupowania swoich ubrań. Jeżeli dowiaduję się, że mały rozmiar nie będzie dostępny w innym tygodniu, kupuję średni. Ale potem wracam do domu i odkrywam, że ta rzecz jest zbyt duża do noszenia. (uśmiech)

Nie potrafię układać rozkładów zajęć. Wiem, że inni ludzie robią sobie dzienny rozkład zajęć i trzymają się go, ale ja nigdy o tym nie myślałem. Jeżeli zachce mi się sprzątać, sprzątam. Jeśli zachce mi się iść obejrzeć film, idę. A tak, kilka dni temu zepsułem swój telefon komórkowy i poszedłem kupić nowy. W sklepie powiedziano mi, że jeżeli poczekałbym tydzień, naprawiliby mi go, ale ja nie mógłbym czekać. (śmiech) Kiedy powiedziałem, że chcę jakiś w czarnym kolorze, powiedzieli mi, że będzie na następny dzień, więc wziąłem zamiast niego biały. Ale nie podoba mi się. (uśmiech) Czasami działam zbyt szybko i często ponoszę klęskę. Więc wydaje mi się, że powinienem zatrzymać się i pomyśleć chwilę lub dwie dłużej, zanim coś zrobię.


________________________________________________________________________________
Master of FUCK ;D

Offline

 

#2 2011-02-21 15:14:17

 Jack the ripper

Użytkownik podstawowy

status Flaki wyprute
2059983
Call me!
Skąd: Cela w Scotland Yard
Zarejestrowany: 2011-02-19
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Re: Miku wywiad

Mikuś to ma pomysły Ale to dobrze. Taki pozytywny facet ^^


________________________________________
Nie interesuje mnie wygląd kobiet, ich powierzchowność. Mnie interesuje ich wnętrze.

    ~Kuba o swoich zainteresowaniach
________________________________________
Jack the Ripper, czyli Jacek Zgrywacz Muzyki I Filmów Z Zabezpieczonych Płyt

Offline

 

#3 2011-08-05 13:17:22

 Duren-chan

Uzytkownik extaza xD

20554288
Call me!
Skąd: Zadupie x3
Zarejestrowany: 2011-07-29
Posty: 20
Punktów :   
WWW

Re: Miku wywiad

No jeden dzień mógłby poczekać... (skoro ja już czekam 2 lata aż mi mojego złomka naprawią xD) Hm... japończykom to jednak jest dobże... ja nie mogę miec krótszej grzywki niż do linii wargi xX obcinałam ją sobie kiedyś na dworcu, w kiblu xD No cóż... ale to było na cosplayu... stare dzieje...
Ciekawe co na to by powiedzieli rodzice: "Chce psa, to sobie ide i kupie" xD

Zamień się ze mną... Stoję w skelepie, w ręku trzymam Hadekowy ciuch i myślę, zazwyczaj 15,  minut, kupuję, a później i tak nie zakładam go do Budy. xD
Znaczy HDK, jak ktoś nie rozumie pojęcia hadekowy xX

Ostatnio edytowany przez Duren-chan (2011-08-05 13:25:01)


http://i1081.photobucket.com/albums/j345/LunaGuren/RukiUruhaGif.gif?t=1308907451

Offline

 
fani j-rocka ;D laczmy sie!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
jrock.pun.pl grzejniki purmo wrocław