I love j-rock :*

forum od fanow dla fanow ;D

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

kocham j-rock ;D

#1 2011-08-03 15:25:27

 Duren-chan

Uzytkownik extaza xD

20554288
Call me!
Skąd: Zadupie x3
Zarejestrowany: 2011-07-29
Posty: 20
Punktów :   
WWW

Zawieszenie i Lc5

Chciałabym być bardziej dyskretka ale nie wychodzi mi to.
Znaczy, chciałabym się nie wypychać i narazać na złą opinię, szczeze mówiąc boje się troszkę nawet wypowiadać, a co mówić zakładać nowy wątek.
Więc co łaska, proszę o zrozumienie.
Nie wiem czy mogę takowy wątek wprowadzić, ale nurtuje mnie kwestia zawarta w tytule, i chciałabym się z komś tym podzielić. A więc, co o tym myślicie?
Z tego, co wynika z wypowiedzi Miku, chłopani iie mają zamiaru powracać do Antikku Kaffe. Szkoda. D:

Z GÓRY, SORY ZA BŁEDY, ALE NIE JESTEM U SIEBIE I NIE MAM MOŻLIWOŚCI POPRAWY x3


http://i1081.photobucket.com/albums/j345/LunaGuren/RukiUruhaGif.gif?t=1308907451

Offline

 

#2 2011-08-03 21:46:23

xshin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zawieszenie i Lc5

Szkoda Kaffeków to fakt ale Lc5 również nie jest zlę...tylko Miku w tej wersji mnie po prostu niesamowicie bawi. Mimo wszystko sprawdza się. Poza tym jaśli chodzi o Kaffeki...jestem niezłym fanem Bou, więc bez Bou nie było dla mnie już tym samym.

Offline

 

#3 2011-08-05 11:32:42

 Duren-chan

Uzytkownik extaza xD

20554288
Call me!
Skąd: Zadupie x3
Zarejestrowany: 2011-07-29
Posty: 20
Punktów :   
WWW

Re: Zawieszenie i Lc5

Ahh... no ja również jestem jego wielką fanką. I staram bronic się go jak mogę, przed pokemonami w stylu "Ło jejku toż to baba' bo w końcu to był jedynie jego wizerunek sceniczny. Z resztą świetny wizerunek, ale kiedy sę ogląda kulisy Hibiya O New Sekai czy BondS - Kizuna MOVIE widać, że nie lata w spódniczce na codzień. Pozatym był swietnym gitażystą. Można też zauważyć, głębszą wieź pomiędzy nim a panem Akiharu, gdyż po jego "kapitulacji" [jeśli mogę to tak nazwać, bo w końcu to nie z jego woli opuścił Antikku] nie robił Fanserwice'ów
A co do Miku... Moim zdaniem, po lepszym wsłuchaniu się w jego głos można zauważyć, że jest mu cieżko śpiewać, i zapewne tak jak Ruki ma problemy z gardziołkiem/strunami głosowymi. To tak jakby miał taką wielką gulę w gardle, która mu przeszkadza w śpiewaniu... Sama miałam coś podobnego, i rzuciłam spiewanie, bo mój głos, a raczej "kwik" [inaczej tego iie ujmę] już się do niczego nie nadaje niestety, a to była jedyna metka, do grania na bassie. No jednak nasz Miku się stara, i nie chce się poddać, dzięki czemu go podziwiam bardziej niż zwykle. A co do jego wyglądu... baa. Nawet normalnie go nie uczeszą, chodzi mi o czas kiedy miał jeszcze czarne włosy, a Lc5 wyrażało się bardziej w stylu Vizual Kei, teraz przynajmniej sam się zają główką, i jak się już przemalował na szary blond, nawet nieźle je sobie układa. Ale cóż... niektóre sesje robią się tak odwazne że aż do obżydzenia...
Al... co do Lc5 to nie mam nic przeciwko, no... prawie nic. Sato [ten taki fajny w kularkach] w ich looku z 2011  bardzo przypomina Takuyę ^ ^


http://i1081.photobucket.com/albums/j345/LunaGuren/RukiUruhaGif.gif?t=1308907451

Offline

 
fani j-rocka ;D laczmy sie!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
jrock.pun.pl